pist kum karıştırıcı kullanılmaktadır. Bu karıştırıcı, pistin düzleştirilmesini sağlamakta ve bu şekilde atlara adil bir yarış ortamı sağlamaktadır. Pist kum düzleştirme

ADİL YARIŞ ORTAMI HAZIRLAMAK İÇİN
KUM KARIŞTIRICI

At yarışlarında hipodrom üzerindeki kumların düzenlenmesi ve bu kumların karıştırılması için pist kum karıştırıcı kullanılmaktadır. Bu karıştırıcı, pistin düzleştirilmesini sağlamakta ve bu şekilde atlara adil bir yarış ortamı sağlamaktadır. Pist kum düzleştirme işlemi için de kullanılan bu ekipman, tüm yarış pistinin yönetmeliklere uygun hale getirilmesini sağlamaktadır.

Kum Karıştırıcı Genel Özellikleri

At yarışı pisti kum karıştırıcısı hem hipodromlarda hem de antrenman pistlerinde kullanılabilmektedir. Yarış atlarının yetiştirildiği çiftliklerde de kullanılmakta olan bu karıştırıcılar, atlara uygun bir koşu ortamı sağlamaktadır. Yarış sırasında atların daha kolay bir şekilde ve daha az eforla koşabilmeleri adına pistin düzenlenmesi gerekmektedir. Pist düzenleme ve kumun karıştırılarak düzleştirilme işlemi ise pist kum karıştırıcı ile yapılmaktadır.

Kaliteli Pist Kum Karıştırıcı

Günümüzde hem ülkemizde hem de uluslararası alanda at yarışı için tercih edilmekte olan birbirinden farklı hipodromlar bulunmaktadır. Bu hipodromdaki yarış pisti üzerinde bulunan kumların özellikleri ve ağırlıkları birbirinden farklı olabilmektedir. Bu sebeple satın alınacak ve kullanılacak olan pist kum karıştırıcıların özenle seçilmesi gerekmektedir. Bekpınar tam da bu noktada ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kaliteli pist kum karıştırıcı modellerini sizlere sunmakta olan Bekpınar, hipodrom fark etmeksizin kumun yarışa uygun hale getirilmesini sağlamaktadır.

Atlara adil bir yarış ortamı yaratmak amacıyla kullanılmakta olan pist kum düzleştirme ekipmanlarını Bekpınar’da bulabilir, kolay ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Tamamı kaliteli olan pist kum karıştırıcı modellerimiz içerisinden size ve yarış pistinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

BİZ BAŞARDIK

Bekpınar kalitesiyle üretilmekte olan pist kum karıştırıcı modellerimiz birbirinden farklı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede kum karıştırıcılar birçok avantajı sizlere sunmaktadır. Bunlar ise genel olarak şu şekildedir;

  1. Pist kum karıştırıcı, hipodrom fark etmeksizin her kumu kolaylıkla karıştırabilmektedir.
  2. Firmamız tarafından satılmakta olan kum karıştırıcılar, kum ağırlıkları fark etmeksizin kullanılabilir.
  3. Pist kum düzleştirme ekipmanı olarak da bilinen karıştırıcılar, tüm kumun at yarışı için uygun hale getirilmesini sağlamaktadır.
  4. Kum karıştırıcı modellerimizin her biri uzun süre kullanıma uygundur ve her hava koşulunda kullanılabilir.

ÜRETTİĞİMİZ KUM KARIŞTIRICILAR

Aynı anda açılma başarısı 100%
Sağlamlık 100%
Dayanıklılık 100%
Az bakım gerektirir 98%
Satış sonrası maliyetleri düşük 98%
Share on facebook
Paylaş
Share on twitter
Tweetle
Share on whatsapp
Gönder