pist kum karıştırıcı kullanılmaktadır. Bu karıştırıcı, pistin düzleştirilmesini sağlamakta ve bu şekilde atlara adil bir yarış ortamı sağlamaktadır. Pist kum düzleştirme

TEK SEFERDE HIZLI VE ETKİLİ SONUÇ

Arena Kum Karıştırıcı kum ve sentetik pistlerin karıştırılmasını ve düzleştirme işlemi için tasarlanmıştır. Aynı anda gerçekleştirdiği dört fonksiyonu vardır. Ön diskler pistin yüzeyini karıştırır. Orta kısımda bulunan çapalar pisti kazar. Kazılmış alan arkadaki boru tarafından yumuşatılır. Ve en sonunda silindir disk tarafından sıkıştırılarak kullanıma hazır hale gelir. Çapalarının derinlik ayarı sayesinde, farklı yüzeylerde farklı şekilde kullanılabilir. Kullanımı için 50 beygir traktör yeterlidir. Ayrıca talebe göre daha büyük ve küçük boylarda üretilebilir.

BİZ BAŞARDIK

Arena Kum Karıştırıcı Genel Bilgi

Arena kum karıştırıcı, pist üzerinde bulunan kumların kısa süre içerisinde karıştırılmasını ve pistin düzleştirilmesini sağlar. Uzun süre bakım ihtiyacı duymayan Arena pist kum karıştırıcı, her hipodromda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Ucuz pist kum karıştırıcı modellerini sizlerle buluşturmakta olan Bekpınar, antrenman ve yarış pistlerini uygun fiyatlarlar koşuya hazır hale getirmenize olanak sağlamaktadır.

Arena pist kum düzleştirici, sağlam ve dayanıklı ekipmanlar arasında yer almaktadır. Bu ürünler, çeşitli traktör ve benzer araçların arkasına takılarak kullanılmakta ve bu sayede tüm pistin kısa süre içerisinde hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Atlara daha uygun bir yarış ortamı hazırlayan arena pist kum karıştırıcı modellerimizden birini seçerek satın alabilirsiniz.

Arena Kum Karıştırıcı Özellikleri

Arena kum karıştırıcı, birçok özelliği sayesinde daha kolay bir kullanım imkanını sizlere sağlar. Bu pist kum karıştırıcı sayesinde dilediğiniz her yarış pistini koşuya uygun hale getirebilirsiniz. Daha önce birçok ünlü hipodromlar için tercih edilmekte olan kum karıştırıcılarımız, çiftlik ve benzer alanlardaki yarış pistlerinde de kullanıma uygundur. Arena kaliteli pist kum düzleştirici modellerimizin diğer özellikleri ise şu şekildedir;

  • Yüksek kaliteye sahiptir,
  • Sağlamdır, darbe ve benzer etkiler sonucunda kırılmaz.
  • Dayanıklıdır, bu sayede uzun süre kullanabileceğiniz ekipmanlar arasında yer alır.
  • Az bakım gerektirir. Bu sayede satın alma işlemi dışında bütçenizi zorlamanız gerekmez.
  • Farklı fonksiyonlara ve kullanım imkanlarına sahiptir. Bu özellik birçok işlemi arena pist kum karıştırıcı ile yapabilmenize olanak tanır.

Arena Kum Karıştırıcı Nasıl Kullanılır?

4 farklı fonksiyona sahip olan Arena pist kum karıştırıcı modellerimiz farklı renklere ve tasarımlara sahiptir. Bu ürün, yarış pistinin genişliğinde ya da yarı genişliğinde üretilmektedir. Ayrıca pist kum düzleştiricisi modellerimiz, sizlerin istekleri doğrultusunda da üretilebilmektedir.

Aynı anda 4 fonksiyonunu kullanmanıza imkan tanıyan yarış pisti kum düzenleyicisi, oldukça basit bir şekilde kullanılabilir. Kum karıştırıcısını satın aldıktan sonra atmanız gereken tek adım; bağlantı noktasını kullanarak kum karıştırıcısını traktör ve benzeri arazi araçlarına bağlamaktır. Aracın yönüyle eşdeğerde hareket edecek olan Arena pist kum karıştırıcı, tüm pistin koşuya uygun hale getirilmesini sağlar.

ÜRETTİĞİMİZ ARENA KUM KARIŞTIRICILAR

Share on facebook
Paylaş
Share on twitter
Tweetle
Share on whatsapp
Gönder