AT YARIŞININ OLDUĞU HER YERDEYİZ.

At yarışı başlangıç kapısı tasarım ve uygulamaları uluslararası standartlara uygundur. Yarışların, atların ve jokeylerin güvenliği ile ilgili tüm donanımlar ve malzemeler kullanılmaktadır. İmalatını yaptığımız başlangıç kapıları gerek yurtiçi gerekse yurtdışı hipodromlarda başarı ile hizmet vermektedir.

BİZ BAŞARDIK

 

Standart Bekpınar Güvenlik Önlemleri:

Atların ve jokeylerin güvenliği için yatay ve dikey barlar, özel kalıplarda üretilen poliüretan malzeme ile kaplanır. Start makinalarının her bir kapısı, tehlike anında bağımsız açılabilme özelliğine sahiptir.

Hassas Zaman Ayarı İmkanı

Hem yarışlar için hem de idmanlar* için üretilen tüm makinelerimizdeki ince hesaplamalar sayesinde, yarış her at için aynı anda başlar. Kapılarda hassas zaman ayar yapabilme özelliği vardır.

Özel Lastik ve Takımlar

Hareket halindeyken yarış pistinde oluşabilecek hazar ve izlerin engellenmesi için yüksek manevra kabiliyetine sahip özel lastik ve manevra takımları kullanılır.

Yedek Parça, Kalite, Bakım ve Servis

  • Makinelerimizin yedek parçaları her zaman stokta bulundurulur.
  • Firmamızın hem üretim hem de bakım sürecinin kalitesi ISO-9001 belgesi ile tescillidir.
  • Periyodik bakım hizmetimiz ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Marka bağımsız Teknik Servis imkanımız vardır. Her ne marka olursa olsun oluşan arızaların onarımı için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı At Yarışı Başlangıç Kapısı

Firmamız, birbirinden farklı kapı modellerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Ucuz at yarışı başlangıç kapısı için Bekpınar’ı tercih edebilir ve yarışlarda standarda uygun olarak üretilmiş olan başlangıç kapılarını kullanabilirsiniz. Ayrıca at yarışı başlangıç kapısı fiyatları, farklı faktörler doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

ÜRETTİĞİMİZ BAŞLANGIÇ KAPILARI

Aynı anda açılma başarısı 100%
Sağlamlık 100%
Dayanıklılık 100%
Az bakım gerektirir 98%
Satış sonrası maliyetleri düşük 98%
Share on facebook
Paylaş
Share on twitter
Tweetle
Share on whatsapp
Gönder