BARINMA ONLAR İÇİN EN TEMEL İHTİYAÇTIR.

At ahırları, yarış atlarının sağlıklı bir şekilde büyüyebilmeleri ve yaşayabilmeleri açısından önem taşımaktadır. Bu ihtiyacın farkında olan Bekpınar, atların tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği ahırları üretmekte ve bunları sizlerle buluşturmaktadır.  Hasta olduklarında hemen müdahale edilebilecek, doyurma ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabilecek yatmayı, kalkmayı serbestlik ile yapabilecek, kendine zarar veremeyecek malzemelerden oluşan yapıları sizlerin verdiği ölçülere göre dizayn ediyoruz. Özel üretimde en iyi olduğumuzu iddia ediyoruz.

At Ahırları Genel Bilgi

Yarış atlarının sağlıklı bir şekilde büyüyebilmeleri ve yaşayabilmeleri açısından önem taşımaktadır. Onun için çok çalıştık. AR-GE ekibimiz At ve Tay barınaklarını tasarlarken birincil önceliği sadık dostlarımızın huzuru ve rahatlığı olmuştur. Bu ihtiyacın farkında olan Bekpınar, atların tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği ahırları üretmekte ve bunları sizlerle buluşturmaktadır. Yüksek kaliteye sahip olan ve her at çiftliğine uyum sağlayan kaliteli at ahırları için Bekpınar’ı tercih edebilir, dilediğiniz boyutlarda bir ahırı çiftliğinize katabilirsiniz.

Barınma, her canlıda olduğu gibi atların da ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bu sebeple öncelik olarak atlara kaliteli bir barınma imkanını sağlanması gerekmektedir. Bekpınar kaliteli at ahırları satın almak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Dilediğiniz ölçülerde ve atların ihtiyaç duyacağı her özelliğe sahip olan at ahırları, Bekpınar tarafından üretilmektedir.  

BİZ BAŞARDIK

Uygun Fiyatlı At Ahırları

Bekpınar özel üretim tekli ya da çoklu bir şekilde üretilmekte olan at ahırlarını sizlere sunmaktadır. Firmamız tarafından üretilmekte olan bu at barınakları, tüm atların doğal hayatlarından kopmamalarını ve daha kaliteli alanlarda barınmalarına olanak sağlamaktadır. Bu ahırlar sayesinde atlar mutlu, enerjik olabilmekte ve kendilerini eğitimlerine verebilmektedir.

At çiftliğinde ihtiyaç duyulan her ekipmanın kaliteli bir şekilde üretilmesini sağlayan Bekpınar, aynı zamanda sizlerin memnuniyetini de önemsemektedir. Memnuniyetleriniz doğrultusunda uygun fiyatlı olarak firmamız tarafından üretilmektedir. Bu sayede at çiftliğinde en çok ihtiyaç duyduğunuz ahırları, bütçenize uygun bir şekilde alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bütçenize uygun ahır için bizimle iletişime geçebilir, kısa süre içerisinde yeni ahırlara ulaşabilirsiniz.

At Ahırı Özellikleri

Bekpınar tarafından sizlere sunulmakta olan at barınakları, birçok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde at ahırları hem çiftliğinize hem de atlarınıza birçok avantaj sağlamaktadır. At ahırı özellikleri genel olarak şu şekildedir;

  • Bekpınar tarafından üretilmekte olan at ahırları, oldukça dayanıklıdır.
  • Su geçirmeyen ahırlar, her mevsim atların sağlıklı ve korunaklı bir şekilde barınabilmesine imkan sağlamaktadır.
  • At ahırlarımızdaki zeminler, atların yaşamına uygun bir şekilde üretilmiştir.
  • Atlar için yemek alanı, tuvalet alanı ve rahat yaşam alanı ahırlarımız içerisinde yer almaktadır.
  • Ahırlarımız, gerekli bakımları aksatılmadığı sürece uzun süre kullanılabilmektedir.
  • Her ahırda atların daha mutlu bir yaşam sürebilmesi için geniş alan bulunmaktadır.
At ahırları, yarış atlarının sağlıklı bir şekilde büyüyebilmeleri ve yaşayabilmeleri açısından önem taşımaktadır.

ÜRETTİĞİMİZ AT AHIRLARI

Dinlendirici Yapı 100%
Sağlamlık 100%
Dayanıklılık 100%
Az bakım gerektirir 98%
Satış sonrası maliyetleri düşük 98%
Share on facebook
Paylaş
Share on twitter
Tweetle
Share on whatsapp
Gönder