Previous
Next

Bekpınar at çiftliği çitleri ve at çiftliği bariyerlerini sizin vereceğiniz özel ölçülere göre, sağlıklı, esnek, dayanıklı, güvenli malzeme kullanılarak üretmektedir.

At gezinti ve eğitim alanını profesyonel bir görüntü ile çevreliyoruz. Tamamen sağlıklı, esnek, iklim şartlarından etkilenmeyen malzeme kullanılarak yapılan ürünlerimiz bakım gerektirmez, darbeyi emen esnek yapıya sahiptir. Tüm bunlar sonucunda at ve binicilerin güvenliklerini sağlamaktadır.

ÇİT VE BARİYER ÜRÜNLERİMİZ İLE AT EĞİTİMİNİN OLDUĞU HER YERDEYİZ.

Çit ve Bariyer Genel Bilgi

At yarışında ve eğitim sırasında kullanılmak zorunda olan ekipmanlardan biri de çit ve bariyerdir. At çiftliği çitleri, Bekpınar tarafından istekleriniz doğrultusunda size özel olarak üretilmektedir. Atlarınızın eğitimlerine ve çiftliğinize uygun boyutlarda olan at çiftliği çitleri için Bekpınar’ı tercih edebilirsiniz. Tamamen kaliteli ve güvenli olan çitlerimiz, uzun süre kullanabileceğiniz ürünler arasında yerini almaktadır.

At çiftliği için ihtiyaç duyacağınız ekipmanlardan biri olan bariyerlerin de üretimi Bekpınar tarafından gerçekleştirilmektedir. At çiftliği bariyerleri ile atlarınızın belirli sınırlar doğrultusunda koşmasını ve bu şekilde antrenman yapmasını sağlayabilirsiniz. At çiftliği çitleri ve bariyerleri üretimimiz tamamen Türkiye’de gerçekleştirilmektedir. At çiftliği ekipmanları üretimlerinde ihtiyaçlarınız baz alınmaktadır. Firmamızın önceliği ihtiyaçlarınızı karşılamak ve bu doğrultuda sizleri kaliteli ekipmanlarla buluşturmaktır.

At Çiftliği Çit ve Bariyer Özellikleri

At çiftlikleri için üretmekte olduğumuz çit ve bariyerler birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Ürettiğimiz ekipmanlar üzerinde bulunan özellikler ise hem atların hem de binicilerin birçok avantajdan faydalanmasını sağlamaktadır. Ayrıca at çiftliği çitleri, çiftliklerinize kolaylıkla uyum sağlamakta ve istediğiniz standartlar doğrultusunda Bekpınar tarafından üretilmektedir. At çiftliği çitlerimizin özellikleri ise genel olarak şu şekildedir;

  • Darbe sırasında emme işlemi görmekte ve bu sayede atları büyük oranda korumaktadır.
  • Kaliteli at çiftliği bariyerleri tamamen esnek bit yapıya sahiptir. Bu sebeple kolay bir şekilde kırılmamaktadır.
  • At çiftliği çitleri ve bariyerleri, iklim şartlarında etkilenmez ve her hava şartına uyum sağlar.
  • Farklı tasarımlarda ve renklerde üretilmekte olan at çiftliği çitleri ve bariyerleri, renk değiştirmeme özelliğine sahiptir.
  • Bakım yapmanıza gerek yoktur. Uzun süre bakımsız kalmaya dayanabilecek kadar kaliteli ekipmanlardır.
  • Özel olarak üretilmektedir. Bu sebeple istediğiniz boyutlara sahip olan çit ve bariyerler satın alabilirsiniz.
  • At binicilerin ve atların güvenliğini sağlamaktadır.
BİZ BAŞARDIK

Çit ve Bariyer Üretimi

Bekpınar at çiftliği çitleri ve at çiftliği bariyerlerini sizin vereceğiniz özel ölçülere göre, sağlıklı, esnek, dayanıklı, güvenli malzeme kullanılarak üretmektedir.

Bekpınar Çit ve Bariyer ürünlerimiz, büyük olasılıkla güvenli at çiftlikleri için benzersiz bir çözüm sunar.
Yükseklik, uzunluk, boyut ve ekipmanla ilgili birçok çözümlü öneri sunuyoruz. Güvenli ve şık tasarım konseptimiz,
ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiştir. Bekpınar tüm çit ve bariyerleri, kararlılık ve dayanıklılık sağlayan özenle seçilmiş, yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. Müşterilerimizin bize duydukları güven, bizi atlarınızın refahı için yenilikçi olmaya motive etti. Umarız gelecekte siz de “Bekpınar At ve Yarış Ekipmanlarına” ve sağlam ve güvenilir bir aile şirketinin birçok avantajına güvenebilirsiniz. Bize güvenin ve Bekpınar‘dan kaliteli bir ürüne karar verin!

Uygun Fiyatlı At Çiftliği Çitleri ve Bariyerleri

Sizlerin memnuniyetleri doğrultusunda hizmet vermekte olan Bekpınar, ucuz at çiftliği çitleri üretimi yapmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlı at çiftliği bariyerleri için de Bekpınar’ı tercih edebilmeniz mümkündür. Tamamen çiftliğinize özel olarak hazırlanacak çit ve bariyerler için firmamıza ulaşabilirsiniz.

ÜRETTİĞİMİZ ÇİT VE BARİYERLER

Çit ve Bariyer Özellikleri

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Çit ve Bariyer Fotoğraf Galerisi

Share on facebook
Paylaş
Share on twitter
Tweetle
Share on whatsapp
Gönder